Raspored sahrana i kremacija

ponedeljak, 21. septembar, 2020


Orlovača groblje
Sahrane
Prezime i imeGodina rođenjaTermin
Cakić Živko193011:00
Andrejev Aleksandar193311:30
Stefanov Saša196912:00
Cvetković Olivera194212:30
Končarević Dragan196913:00
Đinđić Evgenija193913:30

*Navedeni termini označavaju vreme napuštanja kapela



Novo groblje
Sahrane
Prezime i imeGodina rođenjaTermin
Lemajić Jelena193813:30

Kremacije
Prezime i imeGodina rođenjaTermin
Petrovski Milivoje192310:15
Tasić Milorad194911:00
Milošević Ksenija194511:45
Dolama Pavić Marina196512:30
Pantelić Andrijana192913:15
Bajić Borislav194214:00
Vasiljević Jakovljević Jelena194814:45
Pavličić Stanka192815:30

*Navedeni termini označavaju vreme napuštanja kapela



Centralno groblje
Sahrane
Prezime i imeGodina rođenjaTermin
Josifović Radomir193412:30
Dodoš Dragan195013:00
Lukić Dušanka193313:30

*Navedeni termini označavaju vreme napuštanja kapela



Topčider groblje
Sahrane
Prezime i imeGodina rođenjaTermin
Vranić Danica193113:00
Stojsavljević Mihailo192614:00

*Navedeni termini označavaju vreme napuštanja kapela



Lešće groblje
Sahrane
Prezime i imeGodina rođenjaTermin
Krugovoy Anatoliy193711:00
Otašević Manojlo195911:30
Arsenijević Živorad193512:00
Kojić Tamara192912:30
Milić Bosiljka193613:00
Radojčić Radmila193513:30
Kocić Mirjana195814:00
Ninić Branko194514:30
Novaković Mijomir194214:45
Bartulović Radmila193315:00

Kremacije
Prezime i imeGodina rođenjaTermin
Lazić Mira195611:00

*Navedeni termini označavaju vreme napuštanja kapela



Zbeg groblje
Sahrane
Prezime i imeGodina rođenjaTermin
Knežević Darko196912:00

*Navedeni termini označavaju vreme napuštanja kapela



Novo bežanijsko groblje
Sahrane
Prezime i imeGodina rođenjaTermin
Brkljač Vid193311:30
Bracović Dragomir192912:00
Škrbić Momir192812:15
Aćimović Radomir192812:45
Lakić Slobodanka196413:00
Marinković Dušan193013:30
Divjak Vukašin193413:45
Alitović Pajazit195514:30
Panzalović Ljuba (Ž)193815:00

*Navedeni termini označavaju vreme napuštanja kapela